Zákaz vjezdu motorových vozidel
Základní informace
Zákaz vjezdu
V roce 2012 vydalo zastupitelstvo místní vyhlášku (OZV č. 1/2012) o poplatcích za vjez na příjezdovou cestu do chatové oblasti (do které spadá i naše základna). Motorová vozidla zde mají zákaz vjezdu bez povolení, které vydává obecní úřad.
Celé znění vyhlášky - ZDE
Cena povolenky
Jednodenní - 20 Kč
Měsíční - 50 Kč
6 měsíců - 100 Kč
1 rok - 200 Kč

Jak získat povolenku
Na obcním úřadu
Povolenka lze získat na obecním úřadu. Úřední dobu naleznete na stránkách obce. Povolenky lze také vyřídit elektronicky, kdy stačí napsat email na obecní úřad a po uhrazení dané částky na účet, který dostanete, vám bude povolenka zaslána emailem.
U správce
Správce (Roman Stejskal) má několik povolenek u sebe (denní a měsíční) a je možné si je u něho koupit.
Za členství v KTNoha
Každý člen (jakožto vlastník základny) má právo od obce získat povolenku zadarmo. Tyto povolenky jsou vystvováný na jméno. Více informací u předsedy (J. Mlejnka)

Dodatek k povolenkám
Nevyplněné povolenky
Povolenky se dají koupit ve stavu, kdy nemají vystavené ani datum ani SPZ vozidla. Můžete si tak povolenky koupit dopředu a použít dle potřeby. Máte také možnost nevyplněné povolenky zpět vrátit.
Přenositelnost povolenek členů
Povolenky, které jsou vystaveny členům KTNoha, jsou na rozdíl od klasických vystavené na jméno a nezáleží tedy v jakém autě jedete. Povolenku můžete uplatnit, i když budete pouze spolucestujícím.


Poslední aktualizace: 5.9.2013 | Administrator stránek: Roman Stejskal [chocotux@gmail.com]